Pożegnanie Wakacji

2017-08-19

W dniu dzisiejszym na zbiorniku wodnym w Komorowie odbyły się zawody dla dzieci i młodzieży pod nazwą "Pożegnanie wakacji".
Mimo bardzo niesprzyjającej pogody, która z samego ranka powitała nas gwałtowną burzą z obfitymi opadami i mocnymi wyładowaniami na zawodach stawili się wszyscy zgłoszeni.
Zostali za to wynagrodzeni późniejszą piękną i słoneczną pogodą.
W zawodach łowiono głównie ukleje, ale zdarzały się również ładne okonie, płotki, leszczyki, a nawet linek.
Zawody rozgrywano według RAPR, stąd wszystkie ryby musiały posiadać wymagany wymiar.
Warto zaznaczyć, że wszystkie dzieci złowiły ryby, a wyniki uzyskane w ciągu 3 godzinnego wędkowania były lepsze niż w niejednych zawodach seniorskich.
Całe zawody wygrała Jagoda Jarmuła łowiąc ryby o łącznej wadze 4150 gram. Gratulujemy!
Wszystkie dzieci zostały nagrodzone pamiątkowymi dyplomami, nagrodami rzeczowymi w formie sprzętu wędkarskiego oraz upominkami z drobnymi akcesoriami wędkarskimi.
Po zawodach posilono się kiełbaską z ogniska oraz wymieniano wrażeniami z zawodów.
Zawody można uznać za udane i bardzo dziękujemy w imieniu organizatorów za stworzenie miłej i można by rzec wręcz rodzinnej atmosfery przez wszystkich obecnyc

Ps. Każde ze stanowisk zajmowane przez dzieci zostało przez nie i ich opiekunów uprzątnięte z zalegających na nich śmieci.
Bardzo dziękujemy i apelujemy do innych wędkarzy o sprzątanie po zakończeniu wędkowania bo to jest obowiązkiem wędkarza.
Uzbierano 4 worki 120 litrowe które wywieziono do kontenera na śmieci, były to śmieci które pozostawili "wędkarze"

27.08.2017 Pożegnanie Wakacji