55' lecie Koła

2019-02-09

 

W sobotę 9 lutego w Domu Weselnym „U Władeczki” odbyło się uroczyste spotkanie będące jednym z elementów obchodów jubileuszu 55-lecia powstania koła wędkarskiego Azoty Tarnów.
W spotkaniu udział wzięli wędkarze koła Azoty, oraz co bardzo cieszy ich żony i partnerki, które miały okazję poznać bliżej pasję jaką jest dla nas wędkarzy łowienie ryb.
W trakcie spotkania została przedstawiona bliżej historia koła, a prelekcję w tym temacie poprowadził kronikarz koła kolega Marek Siedlik.
Prezes koła, kolega Marek Leśniowski przybliżył obecnym idee wędkarstwa, działania i funkcjonowanie koła na przestrzeni lat.
Ze szczególną uwagą omówiono pracę z dziećmi i młodzieżą i działalność szkółki wędkarskiej koła.
Nie zapomniano oczywiście podziękować i wspomnieć o osobach, firmach, instytucjach i organizacjach, które wspierają działalność koła na wielu płaszczyznach, a bez których działalność koła nie była by tak bogata i prężna.
Prezes przedstawił również obecnie działający skład osobowy zarządu koła, który w dużej części był na spotkaniu.
W trakcie spotkania można było usłyszeć bardzo wiele ciekawych i barwnych historii wędkarskich opowiadanych przez trzy pokolenia wędkarzy obecnych na spotkaniu.
Wszystkim obecnym dziękujemy za bardzo miłe spotkanie oraz zapraszamy do udziału w kolejnych spotkaniach oraz zawodach wędkarskich, jak również w szeroko rozumianym życiu koła oraz liczymy na promocję koła, a co za tym idzie również wędkarstwa.

 

09.02.2019 55 - lecie Koła