Dzień Dziecka

2019-06-01

 

1 czerwca koło Azoty Tarnów miało przyjemność zorganizować dla dzieci wędkarzy naszego koła
tradycyjne "zawody" z okazji Dnia Dziecka.
Zawody tylko z nazwy, gdyż jest to wielki piknik rodzinny ze szczególnym uwzględnieniem dzieci.
Tegoroczny Dzień Dziecka przyniósł trzeci rok z rzędu rekord frekwencji, tym razem świętowaliśmy razem z 69 dziećmi.
Już od samego początku przy zapisach, dzieci były obdarowywane upominkami w postaci słodyczy, soczków, owoców i drobnych gadżetów.
Po rozlosowaniu stanowisk, co było również dużą atrakcją dla dzieci przystąpiono do wędkowania.
Oczywiście samo wędkowanie odbywało się w zupełnie piknikowym stylu, gdyż nie o rywalizację chodziło, a o dobrą zabawę dla dzieci i towarzyszących im rodzin.
Po wędkowaniu na dzieci czekały kolejne atrakcje w postaci pokazu tresury i posłuszeństwa psa policyjnego, możliwość przejażdżki na konikach z SKJ Komorów oraz malowanie twarzy.
W oczekiwaniu na wyniki każdy mógł zjeść smaczną kiełbasę z ogniska.
Zwycięzcami zawodów były wszystkie dzieci, gdyż dla każdego, dzięki hojności sponsorów i darczyńców, były przygotowane atrakcyjne nagrody.
Każde z 69 dzieci otrzymało również pamiątkowy medal i dyplom. Dziękujemy wszystkim za super zabawę i mile spędzony czas.
Dziękujemy wszystkim osobom, które pomogły w jakikolwiek sposób w organizacji i ogarnięciu tej jakże wielkiej imprezy, gdyż licząc wszystkich: dzieci, rodziny i organizatorów było nas ponad 200 osób.
Na koniec szczególnie mocno pragniemy podziękować wszystkim sponsorom i darczyńcom, osobom prywatnym, organizacjom, firmom i urzędom, gdyż dzięki Państwa wsparciu tegoroczny Dzień Dziecka mógł odbyć się w tak wspaniałej atmosferze, z tak wieloma atrakcjami i wspaniałymi nagrodami dla dzieci.
Ich uśmiech jest najlepszą nagrodą za Państwa wsparcie.

 

01.06.2019 Dzień Dziecka

 1 czerwca koło Azoty Tarnów miało przyjemność zorganizować dla dzieci wędkarzy naszego koła tradycyjne "zawody" z okazji Dnia Dziecka. Zawody tylko z nazwy, gdyż jest to wielki piknik rodzinny ze szczególnym uwzględnieniem dzieci.