Rozstrzygnięto Ranking Zawodniczy 2014

2014-11-30

Zakończył się zawodniczy sezon 2014 w Kole PZW Azoty. Poznaliśmy więc zwycięzców zawodniczych zmagań w naszym kole. Startujący zawodnicy przez cały rok rywalizowali w różnych dyscyplinach wędkarskich aby uzyskać miano wędkarza roku. Dzięki największej ilości organizowanych zawodów przez nasze koło w okręgu PZW Tarnów mogliśmy wyselekcjonować najlepszych zawodników naszego koła którzy skutecznie reprezentowali nas w różnych zawodach międzykołowych. Ranking nasz wyłonił także najlepszego spławikowca którym w roku 2014 został kol. Zbigniew Urbański oraz spiningistę kol. Krzysztofa Padło. Cały cykl na najlepszego i fszechstronnego zawodnika w kategorii seniorskiej wygrał poraz pierwszy kol. Zbigniew Urbański. W kategorii do lat 18 triumfował poraz pierwszy zawodnik Arkadiusz Kabat. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do przyszłorocznych zmagań o miano najlepszego zawodnika roku 2015 r., które z pewnością będzie bardzo interesujące.

Zwycięzcy całorocznych zmagań zawodniczych członków koła PZW Tarnów Azoty w sezonie 2014 r.
Najlepszym zawodnikiem w kategorii Senior został kol. Zbigniew Urbański uzyskując 26 pkt w klasyfikacji generalnej. Uzyskał także tytuł najlepszego spławikowca w sezonie 2014 r. uzyskując w sezonie startowym 16 pkt w tej metodzie połowu. Do znaczniejszych tytułów uzyskanych w 2014 r. przez kol. Zbigniewa Urbańskiego należy uznać IV miejsce w Mistrzostwach Koła PZW Tarnów Azoty w Wędkarstwie Spławikowym i tytuł Wicemistrza Okręgu PZW Tarnów w Wędkarstwie Spławikowym (przegrał tylko wagą przy takiej samej liczbie punktów).
Najlepszym zawodnikiem w kategorii do lat 18 został kol. Arkadiusz Kabat zdobywca tytułu Mistrza Koła PZW Tarnów Azoty w Wędkarstwi Spławikowym.
Najlepszym spiningistą został Krzysztof Padło uzyskując w sezonie startowym 16 pkt w tej metodzie połowu oraz osiągając także tytuł Mistrza Koła PZW Tarnów Azoty w Wędkarstwie Spiningowym.

Ranking Zawodniczy: