Zawody 2018

2018-06-16
Maraton nocny koła wędkarskiego Azoty Tarnów. W zawodach wystartowało 24 miłośników wędkarstwa i integracji. "Rywalizację" rozpoczęliśmy o godzinie 18 w sobotę, a zakończyliśmy po ciężkich 18-sto godzinnych bojach w niedzielę w samo południe.
2018-06-03
W niedzielę 3 czerwca odbył się coroczny wędkarski Dzień Dziecka dla dzieci wędkarzy koła Azoty. Jak w roku poprzednim, tak i w tym poprawiliśmy rekord frekwencji. W Dniu Dziecka wzięło udział 68 dzieci w wieku od 3 do 17 lat z Tarnowa i okolicznych miejscowości, a licząc razem z rodzinami i obsługą było nas łącznie niemal 200 osób.
2018-05-27
Spinningowo-muchowy puchar rzeki Biała za nami. W pięknych okolicznościach przyrody i przy równie pięknej pogodzie do rywalizacji przystąpiło 23 spinningistów. W trakcie 5-cio godzinnych zmagań wędkarze mogli podziwiać obfitą roślinność nadbrzeżną (trawska i przeróżne krzaczory), obserwowali pięknie wybarwione latające ważki oraz jaskółki zbierające glinę na gniazda, częste też były spotkania z muszkami, bąkami, kleszczami i innymi tego typu cudami przyrody
2018-05-20
W niedzielę 20 maja na zbiorniku pożwirowym Trzydniaki odbyły się spławikowe mistrzostwa koła. W zawodach rywalizowało 14 wędkarzy w trzech kategoriach wiekowych: seniorów, młodzieżowców do 25 lat i weteranów powyżej 55 lat. Niestety w tym dniu ryby nie były zbyt chętne do współpracy. połowa startujących zakończyła zawody z wynikiem zerowym. Mimo wszystko porównując wyniki zeszłoroczne z aktualnymi, to są one takie same, a może nawet ciut lepsze.
2018-05-12
Gratulacje dla kolegi Bartłomieja Tryby, członka koła wędkarskiego Azoty Tarnów. W rozegranych 12 i 13 maja mistrzostwach okręgu PZW Tarnów w wędkarstwie spławikowym, kolega Bartłomiej Tryba zwyciężył w kategorii młodzieży do 25 lat (U 25), będąc bezkonkurencyjnym i wygrywając zdecydowanie obie tury zawodów.
2018-05-03
Oficjalne rozpoczęcie sezonu spinningowego w kole wędkarskim Azoty Tarnów za nami. W zawodach o "Puchar Szczupaka" wystartowało 49 spinningistów. Gościliśmy reprezentantów kół okręgu tarnowskiego jak i kilku spinningistów z innych okręgów. Bardzo cieszy znakomita frekwencja. Pogoda była piękna, słoneczna i gorąca, jednak niezbyt korzystna dla zawodników, którym upał mocno dał się we znaki.
2018-04-29
Kolega Mariusz Gacek z koła wędkarskiego Azoty Tarnów Mistrzem Okręgu PZW Tarnów w wędkarstwie spławikowym Weteranów 55+ na 2018 rok. GRATULUJEMY! W mistrzostwach reprezentowali koło również koledzy: Wiesław Boduszek, Ryszard Góral i Andrzej Witek.
2018-04-22
Oficjalne rozpoczęcie sezonu wędkarskiego 2018, koła Azoty Tarnów za nami. Tradycyjnie zawody rozegrano w Komorowie. Przy pięknej słonecznej pogodzie rywalizowało 25 wędkarzy. Na dobry początek uczestnicy mogli się wzmocnić kawą, herbatą i pączkami.
2018-03-04
4 marca w Komorowie na pierwszym przejeździe odbyły się mistrzostwa koła PZW Azoty Tarnów w wędkarstwie podlodowym. Mimo siarczystego mrozu, który o 7 rano wynosił - 15 stopni Celsiusza, na zawody stawiło się 18 wędkarzy spośród 20 zapisanych. Z każdą godziną temperatura otoczenia rosła i w południe było już około zera. Piękne słońce i bezwietrzna pogoda zachęcały do korzystania ze świeżego powietrza, co było widać po ilości osób, które odwiedziły nas w tym dniu nawet całymi rodzinami. Bardzo nam miło, że działalność koła odbija się tak dużym echem i wzbudza tak duże zainteresowanie.