Sezon 2018

2018-07-13
Zarząd koła wędkarskiego Azoty Tarnów zaprasza wędkarzy zrzeszonych w kole na towarzyskie zawody w wędkarstwie spławikowym, „Przepływanka 2018” które odbędą się w dniu 22 lipca 2018 roku (tj. niedziela) na rzece Dunajec w miejscowości Bobrowniki Małe. Zbiórka uczestników do godziny 7:00 pod mostem autostradowym od strony Bobrownik Małych
2018-05-07
Szkółka wędkarska prowadzona przez kolegę Marka Kuklińskiego działa bardzo prężnie. Dzieci zdobywają cenną wiedzę która w przyszłości przyczyni się do bezpiecznego spędzania czasu nad wodą oraz dzięki fachowym poradom połowy okażą się bardziej owocne. Spędzany czas nad wodą przynosi ze sobą cenne doświadczenia oraz wspaniałą atmosferę.
2018-04-21
Stanowiska na "Rozpoczęcie Sezonu" przygotowane. Będą służyć nie tylko nam w czasie zawodów, ale i wędkarzom, którzy prywatnie przyjadą sobie odpocząć nad wodą. Jak zawsze , tak i teraz można liczyć na wędkarzy koła Azoty Tarnów. Dziękuję kolegom za pomoc, poświęcony czas i włożoną pracę.
2018-04-05
Zachęcamy do opłacania kart wędkarskich na 2018 rok w kole Azoty Tarnów. Dla każdego opłacającego kartę wędkarską, gratis niezbędny długopis lub zajefajna smycz jako prezent od koła wędkarskiego Azoty Tarnów i sklepu wędkarsko-zoologicznego FISH. Bardzo bogaty program imprez w kole Azoty powinien być dodatkową zachętą.
2018-03-05
5 marca w siedzibie koła wędkarskiego Azoty Tarnów zorganizowano po raz kolejny giełdę sprzętu wędkarskiego oraz pokaz kręcenia much. O ile giełda sprzętu jest w powijakach i na razie cieszy się niewielkim zainteresowaniem, to pokaz kręcenia much spotkał się z dobrym odbiorem.
2018-01-20
W ostatnią sobotę, tj. 20 stycznia odbyła się zabawa karnawałowa zorganizowana przez koło wędkarskie Azoty Tarnów. Miło nam poinformować, że w zabawie wzięło udział 80 osób (same pary). Zabawę rozpoczęto miłym akcentem, wręczając każdej pani różę od zarządu koła. Po przywitaniu przez prezesa koła, wszystkich obecnych, można było na dobre rozpocząć zabawę.
2018-01-04
Przedstawiamy Państwu nasz bardzo ambitny terminarz imprez oraz wydarzeń, które odbędą się w tym roku. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Tylko dzięki wam możemy się rozwijać jako Koło za co dziękujemy i zapraszamy do czynnego udziału w życiu Koła.