Ranking Zawodniczy 2018

Ranking łączony wszystkich dyscyplin za 2018 rok, którą to wygrał kolega Mariusz Gacek przed kolegami Piotrem Krzosem i Wojciechem Siedlikiem. Drugi ranking obejmuje lata 2017-18, który również wygrał kolega Mariusz Gacek.
Podsumowując, w roku 2018 w zawodach koła Azoty Tarnów wzięło udział 87 osób (w 2017 - 78 osób), najliczniejsi byli spinningiści 52, następni spławikowcy-gruntowcy 51, karpiarze 33 i podlodowcy 18.
Dziękujemy wszystkim za udział w zawodach, za wspaniałą miłą, koleżeńską a nawet rodzinną atmosferę. Zapraszamy w nowym sezonie do udziału w imprezach organizowanych przez koło wędkarskie Azoty Tarnów.

Kategoria spławikow-grunt. Najlepszym okazał się kolega Mariusz Gacek, również on wygrał drugi ranking obejmujący klasyfikację za lata 2017-18.

Najlepszy spinningista to kolega Andrzej Grzybowski przed kolegami Wojciechem Siedlikiem i Krystianem Tarnowskim. Drugi ranking łączony za lata 2017-18, w którym najlepszy okazał się kolega Wojciech Siedlik, wyprzedzając kolegów Andrzeja Grzybowskiego i Wacława Molczyka.


Dzięki staraniom koła i bardzo dobrej organizacji, mieliśmy możliwość rozegrania 4 zawodów w wędkarstwie karpiowym, prezentujemy ranking tzw. karpiarzy.
Najlepszym Karpiarzem w sezonie 2018 został kolega Szczepan Gola

Dyscyplina podlodowa.
Niestety rok 2018 nie był łaskawy dla podlodowców i udało się zorganizować zaledwie jedne zawody - Mistrzostwa koła, w których najlepszy był kolega Wojciech Siedlik przed Wacławem Molczykiem i Mariuszem Gackiem.
Przedstawiamy ranking łączony wędkarzy podlodowych za lata 2017 i 2018. Nadal prowadzi kolega Mariusz Gacek, nastąpiła zamiana pozycjami na miejscu 2 i 3, największy awans zanotował kolega Wojciech Siedlik z pozycji 16 na 8.